Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

niedziela, 1 lipca 2012

Owsianka / Porridge

Jako że ostatnio owsianka zniknęła, to postanowiłam zrobić nową. Tym razem z bananami i kiwi, bo akurat to miałam w domu. Nadal eksperymentuję z fotografią (światłem przede wszystkim) ale stylizowanie przychodzi mi dość opornie. Mam nadzieję, że małymi kroczkami coś będzie szło do przodu. Obecnie wkręciłam się w czytanie Kena Folletta, więc książka o fotografii leży i czeka na swoją kolej. Już niedługo ;)

Za kilka dni przyjazd taty. Lista potraw, które chciałabym żeby spróbował jest w trakcie tworzenia się, więc powinno być dość sporo zdjęć. Miasta na mapie Szkocji północnej też już zaznaczone, więc naprawdę nie umiem się doczekać środy. Chciałabym mu pokazać tyyyle rzeczy i miejsc. Szkoda tylko, że moja mama nie może tu przyjechać, ale następny wyjazd z pewnością będzie należał do niej ;)

Jeśli chodzi o owsiankę to nie ma w niej nic spektakularnego- zrobiłam ją wg przepisu na opakowaniu (z mlekiem), dodałam łyżeczkę ekstraktu waniliowego i udekorowałam owocami.

ENGLISH:
After my last lost porridge (sorry, I still didn't have enough time to translate that post to English) I decided to prepare a new one with banana and kiwi because I actually had them at home. I still experiment with photography (especially with light) but styling seems to be very hard. I hope that making small steps will have its result soon. At the moment, I spend every spare time on reading Ken Follett's book so the book about photography has to wait for its turn. It should be soon ;)

My dad's coming in few days. The list of dishes I'd like to introduce to him is being made so I suppose there will be many photos. Some North Scottish cities have been already checked on map so I really look forward to meeting him. I'd love to show him so many things, places and so on.. Unfortunately, my mum's not coming this time but I hope the next time will belong to her ;)

When it comes to porridge, there's nothing special in it. I prepared it according to instruction on packet (with milk), added 1 teaspoon of vanilla flavour and decorate with fruits. 

2 komentarze:

  1. Bardzo lubie owsiane połączenie banana i kiwi :)

    OdpowiedzUsuń
  2. mniam lubie taką owsiankę:)

    OdpowiedzUsuń